YookArtık'da Markanız için Viral İçerik Oluşturabilirsiniz!

Yaşam 12 Ağustos 15:59 tarihinde eklendi, 30 Nisan 15:17 tarihinde güncellendi
Sponsor
aracılığı ile sponsorlu içerik
YookArtık web sitemizde reklam vermek, firmanızın proje tanıtımını yapmak veya marka bilinirliğinizi artırmak için sizlere farklı bir yöntem sunuyoruz.

Marka bilinirliğinizi artırmak için YookArtık'da içeriklere sponsor olabileceğinizi biliyor muydunuz? Yepyeni yüzüyle ile sürekli kendini yenileyen sitemiz ve facebook sayfamız artık daha zengin içeriklerle yoluna devam edecektir. Çok yakında Üyelik Giriş, Sponsor Giriş ve Yayıncı Giriş modüllerimiz de aktif olacaktır. 


Sizlerde kendi firmanız veya markanıza ait sayfalar oluşturabilir ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sitemize günlük yüzbinlerce ziyaretçinin  giriş yaptığı ve milyonlarca sayfa gösterimi olduğu düşünüldüğünde hedefinize ulaşmanız çok daha hızlı ve kolay olacaktır.


Ayrıca talep etmeniz halinde yookartık editör ekipleri tarafında güncel haber, galeri ve video içeriklerine de sponsor olabileceksiniz. Bu sayede 6 milyona yaklaşan facebook sayfamızda yayınlanan içeriklerimizde sizlerde viral olarak reklam tanıtımınızı yapmış olacaksınız.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ

DİĞER İÇERİKLER